ضوابط خرید و استفادهٔ کاربران از خدمات

کلیهٔ رویه‌ها و ضوابط فعالیت باشگاه استادی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. کاربران نیز موظف به رعایت ضوابط مرتبط با خود مندرج در این قوانین هستند. خدمات و محصولاتی که در باشگاه استادی به کاربران ارائه می‌شود، در سه گروه «محتواهای آموزشی»، «روی‌دادهای آموزشی» و «محصولات آموزشی» طبقه‌بندی شده است.

  • «محتواهای آموزشی»، اعم از ویدئوهای آموزشی و محتواهای وابسته به آنها (اعم از متن، محصولات چندرسانه‌ای، نمونه پرسش‌ها و تمرین‌ها، پیوندهای مفید و...) است که پس از خرید، دست‌رسی به آنها در سامانهٔ آموزشی باشگاه استادی، برای مدت مشخصی (که در برگ فروش ذکر شده است) در اختیار کاربر خریدار قرار می‌گیرد. برخی از این محتواهای آموزشی توسط باشگاه استادی و برخی دیگر از آنها در دیگر مراکز و گروه‌های آموزشی تولید شده است. اما ضوابط و نحوهٔ دست‌رسی و استفاده از آنها تفاوتی با هم ندارد.
  • «روی‌دادهای آموزشی»، اعم از کلاس‌ها یا کارگاه‌های آموزشی حضوری، جلسات مشاورهٔ حضوری یا مجازی و وبینارها و دوره‌های آموزشی مجازی (برخط) است که پس از خرید، بلیت حضور در آنها در محل برگزاری هر روی‌داد، در اختیار کاربر خریدار قرار می‌گیرد. برخی از این روی‌دادهای آموزشی توسط باشگاه استادی و برخی دیگر از آنها در دیگر مراکز و گروه‌های آموزشی برگزار می‌شود. باشگاه استادی، تمام تلاش خود را برای کسب اطمینان از کیفیت روی‌دادهایی که آنها را اطلاع‌رسانی می‌کند و بلیت آنها را می‌فروشد، خواهد نمود؛ اما درخصوص گلایه‌ها یا شکایات احتمالی شرکت‌کنندگان روی‌دادهایی که نقشی در برگزاری آنها ندارد، مسئولیتی برعهده نخواهد گرفت. (باشگاه استادی برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر روی‌دادهای آموزشی، پنجاه درصد درآمد حاصل از فروش بلیت‌های هر روی‌داد را، پس از برگزاری روی‌داد به برگزارکننده پرداخت می‌کند.)
  • «محصولات آموزشی»، اعم از کتاب، بسته‌های آموزشی، کیت‌های آموزشی و... است که حداکثر طی مدت سه روز پس از خرید، توسط عرضه‌کنندهٔ هریک از محصولات و از طریق پست به محل مورد نظر کاربر خریدار ارسال می‌شود. برخی از این محصولات آموزشی توسط باشگاه استادی و برخی دیگر از آنها در دیگر مراکز و گروه‌های آموزشی تولید می‌شود. باشگاه استادی، تمام تلاش خود را برای کسب اطمینان از کیفیت محصولاتی که آنها را معرفی می‌کند و می‌فروشد، خواهد نمود؛ اما درخصوص گلایه‌ها یا شکایات احتمالی خریداران محصولاتی که نقشی در تولید آنها ندارد، مسئولیتی برعهده نخواهد گرفت. (باشگاه استادی برای اطمینان از کیفیت محصولات آموزشی، درآمد حاصل از فروش هر محصول را، پس از دریافت تأییدیهٔ اعلام وصول و رضایت کاربر خریدار، به برگزارکننده پرداخت می‌کند.)
  • بعد از پرداخت و ثبت نهایی سفارش، تغییر خدمات یا محصولات درخواستی، انصراف از خرید یا بازگشت هزینهٔ پرداختی به خریدار امکان‌پذیر نخواهد بود.
  • سازوکار پرداخت ما بر اساس مقررات نظام درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است. باشگاه استادی مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی در فرایند پرداخت بانک‌ها نخواهد داشت.
  • کدهای تخفیف ارائه‌شده در باشگاه استادی، دارای شرایط منحصربه‌فرد است و برای استفاده از آنها باید شرایط مذکور در قسمت جزئیات کد تخفیف به‌طور کامل رعایت شود تا تخفیف مورد نظر برای کاربر در نظر گرفته شود.
  • تمامی شرایط و ضوابط مندرج در این متن، در شرایط عادی قابل اجرا است؛ در صورت بروز موارد قهریه که برطرف نمودن آنها خارج از حیطهٔ امکان و اختیار ما است، باشگاه استادی مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
  • پرداخت و ثبت نهایی سفارش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی باشگاه استادی، به‌منزلهٔ اعلام موافقت شما با تمامی موارد بالا تلقی می‌شود.
  • باشگاه استادی حق ویرایش و اعمال تغییرات مورد نیاز در این ضوابط را، در هر زمان برای خود محفوظ می‌داند. کاربران موظف هستند این ضوابط را به‌صورت دوره‌ای مطالعه نموده و از تغییرات احتمالی آن اطلاع پیدا کنند. همچنین کاربران اعلام می‌داردند که با تمامی تغییرات آیندهٔ این ضوابط، از ابتدا موافقت کرده‌اند. بدیهی است هرگونه تغییر در مفاد این ضوابط، در همین صفحه منتشر خواهد شد و بی‌اطلاعی کاربران، رافع مسئولیت ایشان نخواهد بود.
  • ©️ کلیهٔ محتویات باشگاه استادی، مشمول قانون حق تکثیر هستند و تمامی حقوق آنها به «وبگاه باشگاه استادی» تعلق دارد.